Onze scholen

OBS De Singelier
Schipper 11
7981 DV Diever
0521 – 591 257
singelier@talentwesterveld.nl
www.desingelier.nl

Meer informatie over OBS De Singelier

OBS Ten Darperschoele
Ten Darperweg 50
7983 KN Wapse
0521 – 551 332
tendarperschoele@talentwesterveld.nl
www.tendarperschoele.nl

Meer informatie over OBS Ten Darperschoele

OBS Burg. W.A. Storkschool
Heuvelenweg 22a
7991 CL Dwingeloo
0521 – 591 347
storkschool@talentwesterveld.nl
www.storkschool.nl

Meer informatie over OBS Burg. W.A. Storkschool

OBS Oosterveldschool
Schoolstraat 4
7975 AC Uffelte
0521 – 351 307
oosterveldschool@talentwesterveld.nl
www.oosterveldschool.nl

Meer informatie over OBS Oosterveldschool

KC De Vuursteen
Oude Dijk 59
8351 HR Wapserveen
0521 – 321 411
devuursteen@talentwesterveld.nl
www.kcdevuursteen.nl

Meer informatie over KC De Vuursteen

OBS De Kievitshoek
Linthorst Homanstraat 24
8384 EE Wilhelminaoord
0521 – 381 536
kievitshoek@talentwesterveld.nl
www.kievitshoek.nl

Meer informatie over OBS De Kievitshoek

OBS De Hoekstee
De Hoek 26
8381 BL Vledder
0521 – 381 320
hoekstee@talentwesterveld.nl
www.dehoekstee.nl

Meer informatie over OBS De Hoekstee

OBS De Bosrank
Havelter Schapendrift 22
7971 BC Havelte
0521 – 227 521
bosrank@talentwesterveld.nl
www.debosrank.nl

Meer informatie over OBS De Bosrank

OBS De Veldwikke
Veldweg 1a
7973 KH Darp
0521 – 342 287
veldwikke@talentwesterveld.nl
www.develdwikke.nl

Meer informatie over OBS De Veldwikke